Współpraca

               

 


             Firma Łap-pol jest otwarta na współpracę, działamy na rynku od 1992 roku i ciągle zwiększamy swój asortyment o nowe, atrakcyjne produkty oraz usługi. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta Państwa zainteresuje.

 

             Zapraszamy do współpracy firmy cateringowe, odbiorców sklepowych, restauracje oraz hotele, czyli wszystkich tych , którzy chcą, aby klient czuł, że w ich firmie dostarcza się niezapomnianych doznań kulinarnych . W Warszawie i okolicach zapewniamy regularny dowóz zamówionych produktów.

 

              Posiadamy również duże doświadczenie w prowadzeniu działalności wysyłkowej. Zapewniamy szybki serwis. Większe zamówienia realizujemy poprzez wyspecjalizowaną firmę spedycyjną lub własnymi samochodami chłodniczymi.
                 Jesteśmy w bliskim kontakcie z klientami , zawsze służymy im pomocą i radą , jak również liczymy na ich uwagi. Oferujemy materiały marketingowe , które pomogą wyróżnić nasze produkty w Państwa firmie.Mamy nadzieję , że szeroka oferta oraz walory smakowe proponowanych produktów spotkają sie z Państwa uznaniem , a nasza współpraca będzie układać sie owocnie.

 

 

                                                                                                       Serdecznie pozdrawiam!

                                         
                             


W sprawie:

oferty współpracy, dystrybucji produktów..
pozostaje do Państwa dyspozycji

tel. +48 607 558 325

Skontaktuj się z nami lub
zgłoś problem tutaj

e-mail:
napisz do nas

telefon:
607 558 325
pixel