Zbiór najważniejszych informacji.

Witam Państwa,


Przedstawiam niżej kilka informacji z którymi proszę sie zapoznać ponieważ jest to zbiór najważniejszych informacji o zakupach w naszym sklepie.

Bardzo prosze o podanie aktualnego numeru telefonu w celu szybkiej komunikacji w razie jakiś nieprzewidzianych trudności.O produktach

Zawsze staramy się dobrać produkty, tak aby ich waga była zbliżona do zamówionej wagi, ale nie dzielimy wyrobów. To znaczy, że staramy się aby wyroby dotarły do Państwa w takiej formie, w jakiej zostały stworzone.Wędzonki w całości, kiełbasy - tak jak z kija zdjęte, nie nadłamane. Przy cenie każdego produktu znajduje się miejsce informujące o przybliżonej wadze jednej sztuki lub porcji. Po przygotowaniu zakupów prosimy o ich potwierdzenie.

Aby zapewnić w zamówieniu produkty ze wszystkich regionów z najświeższej partii, wszystkie zamówienia przyjmujemy z wyprzedzeniem, tzn. wszystkie produkty przygotowywane są pod konkretne zamówienia, nie prowadzimy magazynowania produktów.
Zamówienia przyjęte do wtorku do 10.00 będa przygotowywane w weekend, a wysyłane od poniedziałku.

Ze względu na to, że wędliny nie są stałowagowe proszę o wstrzymanie się z płatnością do momentu aż przygotuję dla Państwa zamówienie.Po przygotowaniu zakupów wysyłam do zatwierdzenia informację z wartością zakupów, oraz z linkiem do swojego zamówienia.

Umożliwiamy zakup zestawów specjalistycznych, które zapewnią odpowiednią temperaturę podczas transportu.


KorespondencjaWszelkie informacje dotyczące zamówień są wysyłane za pomocą wiadomości E-mail.

Brak informacji od nas
może być spowodowany wpisaniem błędnego adresu, lub automatycznym przeniesieniem naszej korespondencji do skrzynki spamowej przez program pocztowy. Na co my nie mamy wpływu. Radzimy dodać nasz adres mailowy do Białej listy. W przypadku braku wiadomości z naszej strony prosimy o kontakt.

W ofercie posiadamy również produkty pod zamówienie, na stworzenie i sprowadzenie których potrzebujemy niekiedy do czternastu dni. Dostępność wszystkich produktów zapisana jest na karcie danego produktu pod ceną. Zainteresowanym zawsze udzielamy odpowiedzi kiedy dany produkt może być dostępny.


WYSYŁKAWszystkie zakupy wysyłamy w jednej przesyłce, tzn. nie pobieramy opłat przewozowych za każdy produkt z osobna tylko za całą przesyłke.

Paczki wysyłamy od poniedziałku do środy, jeżeli odnotujemy wpłatę na koncie firmowym, lub koncie płatności internetowych. W przypadku braku czasu na dojście przelewu proponujemy płatność przy odbiorze.


Istnieje możliwość wysłania przesyłki na konkretną godzinę.


W dniu nadania paczki , dostaną Państwo maila z numerem przesyłki , dzięki któremu będą Państwo mieli możliwość dowiedzenia sie o której można sie spodziewać kuriera.

Możliwy jest też odbiór osobisty w siedzibie firmy, która mieści sie w Karczewie przy ulicy Karczówek 24


Ceny przesyłek:(więcej..)

 

OPAKOWANIA


W momencie kiedy temperatura powietrza przekracza 10 stopni C proponujemy zakup pudełka termoizolacyjnego i wkładów chłodzących, które ochronią wędliny przed wysoką temperaturą.

Opakowania są różnej wielkości i pojemności, tak więc przy podawaniu wyliczenia podam również które opakowanie specjalistyczne zostanie wykorzystane podczas przewozu .Pudełka posiadają świadectwo jakości zdrowotnej z przeznaczeniem do transportu żywności wydane przez Państwowy Zakład Higieny.


Wszystkie produkty standardowo są pakowane hermetycznie w opakowania typu vacum(bez powietrza) lub MAP(w atmosferze gazów ochronnych)


WPŁATY


W tytule przelewu proszę wpisać login oraz datę zakupu.W celu przyspieszenia wysyłki proszę o wysłanie potwierdzenia przelewu.

Wpłatę prosimy przekazać na konto w Banku Spółdzielczym w Karczewie, ale dopiero po otrzymaniu informacji o wartości zamówienia.

72 8023 0009 2001 0003 4470 0001
Łap-pol Łapot Bogdan
ul. Karczówek 24 A
05-480 Karczew

*W przypadku przelewów z zagranicy :
  • Polska - PLkk BBBB BBBk MMMM MMMM MMMM MMMM
Pierwsze 2 cyfry to cyfry kontrolne. Następnych 8 cyfr to identyfikator banku-oddziału, Ostatnie 16 to numer rachunku. Wśród cyfr numeru banku, pierwsze 3 lub 4 oznaczają bank, następne 4 lub 3 oddział.
SWIFT: POLUPLPR

Proponujemy płatności internetowe PayPal oraz PayU.pl - wpłata wysłana z płatności internetowych dociera w ciągu kilku minut do nas co znacznie przyśpiesza wysyłkę zakupów. Udostępniamy również możliwość przedpłat i zaliczek na konto firmowe.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy : zesmakiem@lap-pol.pl
lub telefoniczny : 513 188 889
Pozdrawiam i życzę wszystkim smacznego niebawem!

Łap-pol Dystrybucja i konfekcjonowanie
Przygody ze smakiem...

 

Skontaktuj się z nami lub
zgłoś problem tutaj

e-mail:
napisz do nas

telefon:
607 558 325
pixel