O sklepie

 

 

 

                Marka - " Przygody ze smakiem " powstała z myślą o tych z Państwa , którzy lubią zjeść nie tylko smacznie , ale i zdrowo. Nasza oferta skierowana jest do osób, które kupując chcą płacić za produkty , które przypominają, jak powinna smakować żywność , a nie wynalazki wszechobecnej chemii..  Stawiamy przede wszystkim na wyroby produkowane według starych, tradycyjnych receptur. Mięso pochodzi ze zwierząt hodowanych przez okolicznych rolników , a nie z przemysłowych hodowli.

 

          Żywność tradycyjna nie tylko jest zdrowsza, ale i smakuje dużo lepiej, ponieważ przy jej przygotowaniu stosuje się staropolskie, sprawdzone receptury. 

 

 


          Jeżeli ogarniają Państwa jakieś wątpliwości, proszę spróbować pozostawić zwykłą wędlinę z pobliskiego sklepu i zakupioną u nas na noc bez lodówki. Ten mały eksperyment, wystarczy by zrozumieć i docenić staropolskie receptury bez chemii. 

            I okazuje się, że do produkcji wędlin nie potrzeba dodawać kolejnych barwników, wzmacniaczy smaku, ekstraktów i innych substancji , których nie chcę tu wymieniać.. Przecież wystarczają przyprawy naturalne, takie jak : czosnek, pieprz, majeranek, cebula, sól. A jedynym składnikiem konserwującym, stosowanym od niepamiętnych czasów jest sól peklująca, w ściśle określonych dla wyrobów tradycyjnych proporcjach.
 
 

 Skontaktuj się z nami lub
zgłoś problem tutaj

e-mail:
napisz do nas

telefon:
607 558 325
pixel