Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.


Płatność przelewem

Dajemy możliwość wykonania przelewu bankowego na nasze konto dla wszystkich klientów korzystających z kont bankowych.

Oto nasze dane:

  • Nazwa banku: Bank Spółdzielczy oddział w Karczewie
  • Właściciel konta: P.H.P. Łap-pol Łapot Bogdan
  • Numer konta: 72 8023 0009 2001 0003 4470 0001
  •  SWIFT: POLUPLPR
     

UWAGA: Zamówienie prosimy opłacać dopiero po przygotowaniu zamówienia. Prosimy wpisać w tytule przelewu numer zamówienia. Ta informacja będzie dla nas pomocna podczas księgowania Państwa płatności.Płatność gotówką:

Podczas odbierania zakupów można zapłacić gotówką przedstawicielowi firmy lub kurierowi. Aby wybrać tą formę płatności podczas składania zamówienia należy wybrać formę płatnośći: za pobraniem.

Płatności online

Dajemy dwie możliwości wykonania płatności online. Obie są pewne i szybkie. Płatność internetowa zwykle dociera do nas w ciągu kilku minut. Płacącym z zagranicy polecamy system PayPal.
Płatność metodą PayPal

PayPal to usługa płatności online, dzięki której w prosty, bezpieczny i szybki sposób dokonasz płatności w naszym sklepie internetowym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

 

Bezpiecznie: Twoje dane bankowe są zapisane wyłącznie w systemie PayPal i nie są przesyłane przez Internet przy każdym zamówieniu on-line.

 

Łatwo: Płacisz za pomocą kilku kliknięć. Twoje konto PayPal jest powiązane z kontem bankowym, kartą kredytową lub debetową, w związku z czym nie musisz wprowadzać przy każdym zakupie od nowa swoich danych bankowych.

 

Szybko: Płatności PayPal są przekazywane błyskawicznie, a sprzedający może od razu przekazać towar do wysyłki.

 

Dowiedz się jak założyć konto i przeprowadzić transakcję na www.paypal.pl

 

 

Płatność w systemie IAI Pay

 

IAI Pay to pakiet narzędzi płatniczych oraz instrumentów bankowych do efektywnej obsługi transakcji. Ta metoda płatności pozwoli Ci szybko i bezpiecznie regulować należności za zakupy w sklepie internetowym lap-pol.pl , bez zakładania dodatkowego konta.

 

Bezpieczeństwo: Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

 

Prostota: W ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, możesz przekazać dowolną kwotę na konto sklepu internetowego. Wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb, bez zakładania dodatkowego konta.

 

Szybkość: Najszybciej zapłacisz, jeśli wybierzesz jeden z e-przelewów. Przeniesiemy Cię prosto do Twojego banku, gdzie zlecisz wpłatę on-line. Jeśli wybierzesz pozostałe przelewy, przygotujemy dla Ciebie niezbędne dane i pokażemy jak zapłacić.

 

Skontaktuj się z nami lub
zgłoś problem tutaj

e-mail:
napisz do nas

telefon:
607 558 325
pixel