Stół wiejski


Kulinarna atrakcja podczas spotkania rodzinnego, ślubu, komunii czy hucznych imienin. Cieszą się zainteresowaniem wszystkich smakoszy swojskiego, tradycyjnego jadła. Uginające się pod ciężarem wyłożonych rarytasów. Prawdziwe stoły wiejskie z mięsem i wędlinami, którym nikt się oprze!


Obowiązkowo na każdym stole wiejskim powinna znaleźć się dorodna szynka z nogą. Zawsze zwraca uwagę swoim wyglądem i kusi aromatem. Jest to charakterystyczny element i prawdziwy " magnes " stołu wiejskiego.


Stół wiejski

Warto pamiętać, że aby stół wiejski był dobrze zaaranżowany i wyglądał prawdziwie musi być suto zastawiony, prawdziwie po staropolsku gdzie stoły uginały się pod ciężarem serwowanego jadła!

Dobrze przygotowana ekspozycja powinna być bardzo rozbudowana, ułożona z różnych rodzajów i gatunków mięs oraz wędlin. Stół wiejski powinien dawać możliwość kosztowania i delektowania się wieloma smakami. Aby pomóc Państwu dobrać produkty do przygotowania własnego stołu, stworzyliśmy dwa przykładowe zestawy z proponowanych przez nas wyrobów (niżej)

Obficie zastawiony stół przeróżnymi gatunkami wędlin, daje możliwość kosztowania i delektowania się wiejskimi wyrobami,i z pewnością nikt się nie oprze, i je zje ze smakiem...
Smacznego Państwu i wszystkim biesiadnikom!

Życzymy!Skontaktuj się z nami lub
zgłoś problem tutaj

e-mail:
napisz do nas

telefon:
607 558 325
pixel